Açık Rıza Metni

Açık Rıza Metni
KVKK Kapsamında Açık Rıza Metnimiz aşağıdadır.
FB Software Solutions ( WP Dersleri )

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI UYARINCA

AÇIK RIZA METNİ

FB Software Solutions Online öğrenim platformuna katıldığınız için teşekkür ederiz. FB Software Solutions olarak gizliliğinize saygı duyuyoruz ve sizin hakkınızdaki verileri nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve paylaştığımızı anlamanızı istiyoruz. Bu açık rıza metni veri toplama uygulamalarımızı kapsar ve kişisel verilerinizi kullanımınıza erişme, bunları düzeltme veya sınırlandırmaya ilişkin haklarınızı açıklar.

Hizmetler’i kullanarak bu Açık Rıza Metni’nin şartlarını kabul edersiniz. Bu Açık Rıza Metnini veya başka herhangi bir sözleşmeyi kabul etmiyorsanız Hizmetler’i kullanmamalısınız.

MERKEZ MAH. ABİDE-İ HÜRRİYET CAD. NO: 211 İÇ KAPI NO:64 ŞİŞLİ/ İSTANBUL” adresinde faaliyet gösteren FB Software Solutions(“Şirket”) olarak, Kişisel Verilerin Korunması mevzuatı kapsamında, kişisel verilerinizin işlenmesi ve/veya aktarılması amacıyla aşağıdaki hususlara ilişkin açık rızanızı talep ediyoruz:

Kimlik, iletişim, görsel verilerim, hesap verilerim, profil verilerim, paylaştığım içeriklerim, kurs verilerim, sistem verilerim, kullanım verilerimden kişisel verilerimin Şirket tarafından üyelik sözleşmesinin uygulanması, Şirketimiz faaliyetlerinden, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar edilmeniz, internet sitemiz ve eğitimlerimizden & etkinliklerden haberdar edilmeniz amacı ile toplanmasını, saklanmasını, işlenmesini, kullanılmasını ve yurt içi ve yurt dışında bulunan üçüncü taraflara hizmet sağlayıcı sıfatları gereği Toplu Elektronik posta (bülten vesair) gönderilmesi vs. amacıyla aktarılmasını kendi açık rızam ile kabul ediyorum.

Konu hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için KVKK Aydınlatma metni linki tıklayınız.

Şirket tarafından Aydınlatma Metni ile (aydınlatma metni linki) bilgilendirildiğimi, söz konusu hususlara bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi beyan ederim.