En Gelişmiş Özellikleri Kullanın

E-ticaret operasyonlarınızı kolaylıkla yönetin.

Sınırsız sayıda grup, kategori ve ürün ekleyin. Varyantlar ile alt ürünlerinizi ayrıştırın, stok bilgisini tutun. Toplu ürün, fiyat ekleyin.

Şubelerinize göre siparişlerinizi listeleyin, aylık şube, ürün analizlerini inceleyin. Aşamalar tanımlayın, gelen ve giden iade siparişlerini aşamalar ile yönetin.

Tedarikçi firmalardaki ürünleri kolaylıkla web sitenize ekleyin, fiyat ve stok güncelleştirmelerini alın. Pazar yerlerindeki ürünlerinizi kolaylıkla yönetin.

Geniş Entegrasyon Seçeneklerini Değerlendirin

Bilinen tüm hizmet sağlayıları ile entegre olun.

ERP Entegrasyonları

Pazaryerlerinden ya da E-ticaret sitenizden gelen satış faturaları ERP entegrasyonu ile otomatik olarak ERP programınıza aktarılır ve ürünleriniz stoktan düşer.

Kargo Entegrasyonları

Kargo entegrasyonu ile müşterilerinizin kargo süreçlerini Entranet ile takip edin ve otomatik SMS bildirimleri ile kargolarının durumlarından haberdar olmalarını sağlayın.

Pazar Yeri Entegrasyonları

Pazar yeri entegrasyonu ile E-ticaret sitenizdeki ürünlerinizi pazar yerlerinde satışa sunun. Sipariş geldiğinizde sisteminizden yönetin.

Ödeme Entegrasyonları

Ödeme altyapıları ile kolay entegrasyon sayesinde hemen ödeme almaya başlayın. Dünyanın her yerine satış yapın.

Farklı lokasyonlarda dilediğiniz kadar depo ve mağaza tanımlayın, ürün sevkiyatlarınızı gerçekleştirin. Stok seviyesi ve stok değer raporlarını inceleyin.

 

Kampanyalarınıza müşteri grupları ekleyin. Özel indirimlerden yararlanmalarını sağlayın. Ürüne, markaya özel ya da kargo indirimi, toplam fiyata indirim gibi kupon kodları tanımlayarak belirli bir müşteri grubuna fiyat indirimleri yapın.

 

Kampanya duyurularınızı, tanıtımlarınızı, yeniliklerinizi mail, SMS pazarlama ile duyurun. Anlık bildirimler gönderin, bloğunuzu yönetin, ucuz maliyetlerle hızlı geri dönüşler sağlayın.

 

İşinize Değer Katan Çözümler

Hemen kullanmaya başlayın

Farklı ülkeler için ürünlerinizi farklı dil, para birimi, vergi oranları ile web sitenizde müşterinize gösterin. Müşterilerinize görmek istediği para birimine göre fiyatları değiştirebilmelerine imkan sağlayın.

 

Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo, Aras Kargo, UPS Kargo, Chronopost (Fransa), Colis Prive (Fransa) firmaları ile entegrasyonumuz mevcuttur.

Türkiye bankalarının verdiği sanal poslar haricinde; PayU, iPara, iyzico, TURKPOS, Paypal (Global), Payline (Global) ödeme sistemlerini kullanabilirsiniz.

Mikro, Uyumsoft, ETA, ve Zirve entegrasyonları yapabilirsiniz.

Evet, tedarikçinizden aldığınız XML’ yi içeriye aktararak ürünlerinizi oluşturabilir ve güncelleyebilirsiniz. Ayrıca, bayilerinize siz de XML verebilirsiniz.

Evet. Flash Sale özelliği Entranet E-ticaret çözümünde mevcuttur.