Dijital Pazarlama Araçlarını Kullanın

Yeni nesil pazarlamayı keşfedin

E-mail Listeleri oluşturun, E-mail şablonları ile periyodik toplu E-mailler gönderin. Belirlediğiniz E-mail adreslerini ya da abonelikten çıkmak isteyen müşterilerinizi yasaklı E-mail listesine ekleyin.

Müşterilerinize kampanya haberlerini, indirimleri, fırsatları toplu sms ile gönderin. Göndermek istediğiniz müşterileri CRM kayıtlarından seçin ya da Excel listesinden manuel olarak yükleyin. Gönderdiğiniz SMS’ ler kimlere ulaşmış, kimler açmış ve kimler linke tıklamış gibi detaylı raporlara Entranet üzerinden ulaşın.

Tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir noktadan yönetin ve izleyin. Entranet üzerinden paylaşımlar yapın, sosyal ağlardaki sayfalarınızı görün.

Pazarlamanızı Entranet İle Güçlendirin

Kampanyalarınızı Verimli Yönetin

Aynı anda birden çok kampanyanızı Entranet ile kolayca yönetin.

Çoklu Kanal Yönetimini Tek Platformdan Yapın

Online ve offline tüm pazarlama uygulamaları ile birlikte oluşturulmuş pazarlama stratejilerini Entranet ile yönetin.

Pazarlama Ekibinizi Yönetin

Ekibinizin hızlı ve iyi iletişim halinde olmasını sağlayın, daha iyi kararlar ve sonuçlar alın.

İşinize Değer Katan Çözümler

Hemen kullanmaya başlayın

Kategorilendirme, düzenlemeye karşı kilitleme, içerik yorumlarını kişiye göre sınırlandırma, puanlamayı açıp kapatma gibi özellikleri ile gelişmiş blog yönetimini kullanın.

 

Pazar araştırmaları, müşteri memnuniyeti, yeni ürün geliştirmeleri için anketler düzenleyin.

 

E-mail, sms pazarlama, çağrı merkezi yönetimi, web formları, haber bültenleri, fuar yönetimi pazarlama uygulamaları temel özelliklerindendir.

Görevler, aktiviteler, proje yönetimi, notlar, dokümanlar, mail kutusu, mesaj kutusu uygulamaları ile pazarlama ekibinizi yönetebilirsiniz.