Tedarikçi firmalardaki ürünleri kolaylıkla web sitenize ekleyin, fiyat ve stok güncelleştirmelerini alın. XML export ile ürünlerinizin özelliklerini, fiyat listelerini, stok miktarlarını zahmetsizce müşterilerinizle paylaşın.

 

API desteği ile Entranet özelliklerini diğer uygulamalardan kullanın ya da diğer iş uygulamalarını Entranet’e bağlayın.

 

Geniş Entegrasyon Seçeneklerini Değerlendirin

Bilinen tüm hizmet sağlayıları ile entegre olun.

Banka Hesap Entegrasyonları

Banka hesabınızdaki yeni işlemleri anlık olarak Entranet üzerinde görün.

Kargo ve Lojistik

Kargo entegrasyonu ile müşterilerinizin kargo süreçlerini Entranet ile takip edin ve otomatik sms bildirimleri ile kargolarının durumlarından haberdar olmalarını sağlayın.

Muhasebe ve ERP

Pazar yerlerinden ya da e-ticaret sitenizden gelen satış faturaları ERP entegrasyonu ile otomatik olarak ERP programınıza aktarılır ve ürünleriniz stoktan düşer.

Banka POS Sistemleri

POS cihazınızla yaptığınız işlemleri anında muhasebe uygulamasına aktarın. Tüm POS işlemlerini listeleyin, raporlayın.

Alternatif POS Sistemleri

Ödeme altyapıları ile kolay entegrasyon sayesinde hemen ödeme almaya başlayın. Dünyanın her yerine satış yapın.

Pazar Yerleri

Pazaryeri entegrasyonu ile ürünlerinizi E-ticaret siteniz ile birlikte pazar yerlerinde satışa sunun. Sipariş geldiğinde sisteminizden yönetin.

Bulut Servisler

Bulut servisleri entegrasyonu ile veri ve içerik depolama, yedekleme gibi hizmetleri güvenli, ölçeklenebilir ve uygun fiyatlarla kullanın.

Mail Servisleri

Mail servislerine entegre olun. Mail şablonları ve listeleri oluşturun, toplu maillerinizi Entranet üzerinden kolay ve hesaplı gönderin.

SMS Servisleri

SMS servisleri ile entegrasyon sayesinde, başka bir yazılıma ihtiyaç duymadan SMS' lerinizi Entranet üzerinden gönderin.

Çağrı Merkezi

Çağrı merkezi hizmeti veren firmalar ile entegrasyon sayesinde aramalarınızı Entranet üzerinden yürütün, başka bir yazılıma ihtiyaç duymayın.

XML

Tedarikçi firmalardaki ürünleri kolaylıkla web sitenize ekleyin, fiyat ve stok güncelleştirmelerini alın. Müşterileriniz ürünlerinizi kolaylıkla satışa sunsun.

API

Kendi API'nizi yayınlayın, diğer uygulamaların API'lerini kullanın.

İşinize Değer Katan Çözümler

Hemen kullanmaya başlayın

Banka hesapları, kargo ve lojistik, muhasebe ve erp, banka pos sistemleri, pazar yerleri, bulut servisler, mail servisleri, sms servisleri, çağrı merkezi servisleri ile entegrasyon, entegrasyon temel özellikleridir.