Gelişmiş Özellikleri Keşfedin

İş akışı ile farklı yazım yönü, alfabe ve karakterlere uyumlu içerikler üretin.

Hedef kitlenizin konuştuğu dillere göre içerik hazırlayın. Farklı yazım yönü, alfabe ve yazı karakterlerine tam uyum sağlayın. Web sitenizi hazırlarken dil ve ülke sınırlarını ortadan kaldırın.

Görsel ya da metinsel içeriğin planlamadan yayınlamaya tüm adımlarını içerik üretim iş akışı ile takip edin.

Anadilde oluşturulan içeriğin tercüme sürecini tasarlayın. Tercüme taleplerinizi oluşturun ve tüm tercüme projelerinizi başından sonuna kadar yönetin. Tercüme edilmiş içeriği tek adımda yayınlayın.

İçeriklerinizi SEO Uyumlu Ekleyin

Arama motoru sonuçlarında yukarılarda yer alın.

Yerelleştirilebilir URL'ler

Sayfa linklerini hedef kitlenizin bulunduğu ülkeye göre yerelleştirin. Sadece tek bir link kullanmak yerine her dile özel sayfa linki kullanarak sitenizin arama motoru optimizasyonunu artırın.

Metadata Ekleme

Tüm içerikleriniz için sayfa başlığını, tanım ve anahtar kelime gibi önemli verilerinizi kaydedin ve sitenizi SEO uyumlu hale getirin.

Sitemap Özelliği

Arama motorlarının site içerisinde sayfa tarama süresini azaltmak ve sayfanın arama motorları tarafından daha kolay ulaşılabilir olmasını sağlamak için Sitemap özelliğini kullanın.

HTML Kod Optimizasyonu

Diğer tüm SEO gereksinimlerini kolaylıkla yerine getirebileceğiniz bu özellik sayesinde, JavaScript ve CSS sıkıştırma/küçültme ile kodun çalıştırılması için gerekli olmayan karakterleri kaldırın.

Birden çok web siteniz için kullanmak zorunda olduğunuz farklı platformlardan kurtulun. Entranet ile tüm web sitelerinizi tek bir ekran üzerinden yöneterek, zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlayın.

 

İşinize Değer Katan Çözümler

Hemen kullanmaya başlayın

Evet, birden fazla web sitenizin içeriğini, farklı kurgularda İçerikler uygulamasında kullanabilirsiniz.

Evet, içerisinde içeriklerinizi oluşturarak, sadece personelleriniz için yayınlayabilirsiniz.

Evet, istediğiniz içeriklerde yorumları açabilir ve kapatabilirsiniz.

Evet, tüm içeriklerinizi ve içeriklerinizde yer alan dokümanlarınızı aktarım sihirbazından içeri aktar / dışarı aktar  özelliğinizi kullanarak yedeklemenizi sağlayabilirsiniz.

Ayrıca tüm Entranet yedeğini Kontrol Paneli uygulamasını kullanarak alabilirsiniz.