Videoyu oynat

Kendi web sitenizi baştan sona kendiniz tasarlayın...

FB Software Solutions YouTube kanalımızda sunduğumuz WordPress derslerinin temel amacı, öğrencilerimize sadece WordPress’i öğretmekle kalmayıp aynı zamanda kendi web sitelerini oluşturarak canlı e-ticaret, blog ve kurumsal şirket siteleri kurma fırsatı sunmaktır. Özellikle son dönemde COVID-19 salgını sonrasında e-ticaret paketlerinin maliyetlerinin yükselmesi, yeni girişimciler için başlamayı zorlaştırdı. Bu nedenle, açık kaynaklı WordPress platformu, uygun maliyetli ve esnek bir çözüm olarak ön plana çıkmaktadır.

Kendi web sitenizi baştan sona tasarlamanın getirdiği avantajlardan biri, teknik sorunlarla karşılaştığınızda bunları daha kolay çözebilmenizdir. Bu sayede sitenizi güncel ve işinizi daha değerli kılabilirsiniz. Amacımız, öğrencilerimize WordPress’i etkili bir şekilde kullanmayı öğreterek, kendi online varlıklarını oluşturarak onları başarıya taşımaktır.

WordPress, başlangıçta karmaşık görünebilir, ancak aslında kullanımı kolay bir platformdur. Zamanla, kullanıcı dostu hale gelir. Özellikle WooCommerce eklentisini kullanırken, temel ayarları yaptıktan sonra her şey otomatik olarak işler ve çevrimiçi mağazanızdan satış yapmanızı kolaylaştırır. WordPress’in İngilizce olması nedeniyle temaları ve eklentileri Türkçe’ye çevirebilirsiniz.

Fb Software Solutions olarak, Kandence teması ile hazırladığımız kurumsal anlaşma kapsamında Pro lisanslı paketler sunuyoruz. Bu paketlerden birini seçerek, hayalinizdeki web sitenizi kolayca oluşturabilir ve start-up firmanızı küresel düzeyde tanıtarak büyütebilirsiniz.

Sizi arayalım !

Bizi takip edin!